טעימה ממה שאנחנו יודעים לעשות

השירותים שלנו

הצוות שלנו כאן בשבילכם. אנו מעניקים פתרונות מגוונים - פיתוח תוכנה, אפליקציות ומערכות ענק. לא מוצאים בדיוק את מה שאתם צריכים? דברו איתנו ישירות ונספק לכם פתרון מותאם לצרכים שלכם.

פיתוח אתרים

אנו בונים פלטפורמות אינטרנט פנטסטיות לכל מטרה - מפלטפורמות חברתיות עד למערכות כלל ארגוניות במימדים גדולים - תוך התחייבות לרספונסיביות בכל מכשיר.

אפליקציות

אפליקציה נהדרת היא הבסיס לכל פלטפורמה מעולה שיש היום בשוק. אנחנו דואגים שהפלטפורמות של הלקוחות שלנו יהיו מצוידות באפליקציה מותאמת אישית. מאפליקציות נייטיב ל-React Native ו-IOT, אנחנו עושים הכל בשבילכם.

פיתוח תוכנה

אצלנו הלקוח במקום הראשון. אנחנו לא מסתכלים על פרויקט בראיה צרה של מדיום ספציפי אלא כפתרון כולל. מתוך ההבנה שפתרונות איכותיים אינם תלויים באפליקציה אחת בלבד, אלא בשילוב של טכנולוגיות שיחד ישיגו את המטרות שלך.

פיתוח מבוסס ענן

כל מה שאנחנו בונים מופעל על ענן מהרגע הראשון, כדי לוודא שאתה חסין לעתיד. אם כבר יש לך מערכת? אנחנו נעביר אותה צעד אחר צעד אל הענן. מלווים את המוצר שלך, בבטחה, עד לקנה המידה שאתה צריך.

IOT & AOT

IOT מקיף אותנו ומשפר את אורח החיים שלנו כל יום. מערכות ה-IOT & AOT שלנו מאפשרות ביצוע תהליכים יעילים ואנליזות מרובות, בזכות התשתית החזקה שלהן שנועדה להתמודד עם חיישנים מרובים וכמויות מידע גדולות.

מערכות שו"ב

אנשינו מומחים לבנית מערכות שו"ב מתקדמות הכוללות יכולות בינה מלאכותית מורכבות לפלטפורמות קרקעיות, ימיות ואוויריות. למשימה אנו מגייסים את החידושים הכי מתקדמים בעולמות Angular & React.

בניית צוותים ומיקור חוץ

אנחנו לא רק מספקים מיקור חוץ של מפתחים מצוינים. אנחנו מאמינים שבניית צוות נכון היא קריטית כדי לספק פתרון מנצח. אנו מציעים לכם לבנות צוות נהדר שיעבוד עבורכם, במגרש הביתי שלכם, עם ההנחיה המקצועית של ראשי הצוות המנוסים שלנו.

מציאות מדומה

העתיד של האפליקציות בהחלט טמון במציאות המדומה. לכן, השקענו בהכשרת מפתחים לשלוט בתחום. היום, אנחנו יכולים להפוך כל מציאות שאתה רוצה למדומה, ולהפעיל אותה על כל מכשיר נייד.

עיצוב חווית משתמש

אנחנו מאמינים שכל מוצר נהדר מתחיל באפיון מעולה. צוות העיצוב שלנו לא רק מעצב ממשק או מתכנן חוויית משתמש. הוא יוצר חוויה אנושית.

טכנולוגיות

אנחנו מאמינים שלמוצר מעולה מגיע את הטוב ביותר, גם במה שנשאר מתחת לפני השטח ואפשר רק להרגיש. אנחנו משתמשים בכלים מחזית הטכנולוגיה כדי שהפתרון שלכם יהיה צעד אחד לפני השאר.

our technologies

בואו ניצור יחד דברים מדהימים