הטאץ' האנושי שבחזית הטכנולוגיה

קצת עלינו

קומפאי משמשת כזרוע הטכנולוגית של ארגונים מובילים בארץ ובעולם. אנו מקימים ומנהלים מרכזי מחקר ופיתוח בעבור לקוחותינו, נוסף על בניית צוותי מיקור חוץ למשימות ייעודיות.
הצוות שלך בקומפאי הוא קבוצה של אנשי פיתוח מוכשרים שלא מתפשרים על דבר מלבד הטוב ביותר. הם מלאי מוטיבציה לבטא את התשוקה הטכנולוגית והיצירתיות שלהם על מנת לבנות מערכות גדולות ומורכבות.

לאחר הבנת ההיבטים הטכנולוגיים והעסקיים הייחודיים לארגון, הם יעבדו יומם וליל כדי להשיג את המטרה העסקית שהגדרת. זאת על ידי פיתוח פתרונות טכנולוגיים חדשניים המותאמים למשאבים שלך ולקנה המידה הנדרש. פתרונות אלו יסייעו לארגון שלך להמציא את עצמו כל פעם מחדש עם החידושים האחרונים מעולמות פיתוח האתרים, אפליקציות הנייד, מערכות שו"ב ועוד.
מייסדינו, יוצאי 8200 ומשרד הביטחון, מובילים כיום את העשיה הנרחבת בעולמות הפיתוח אלה יחד עם הנחלת מתודולגיות עבודה חדשניות.

מתודולוגית העבודה

אנחנו עובדים במתודולוגית אג'ייל שמבוססת על תכנון מוקדם, פיתוח מהיר ותהליך חזרתי של שיפורים והתאמות לאורך הדרך. מטרתה המכרזית היא לאפשר תגובה מהירה וקלה לשינויים.

אפיון

יחד נחליט אילו יכולות (פיצ'רים) הן הדרושות ביותר. לאחר מכן נתכנן ונעצב בדיוק איך הן יראו, יתנהגו ויתקשרו עם שאר האפליקציה.

פיתוח

עכשיו אנחנו מפשילים שרוולים, בונים ומשפרים את המוצר שלך. אנחנו משתמשים בשיטות הכי מתקדמות ומוכחות כדי לוודא שהמוצר יצא באיכות הגבוהה ביותר.

שחרור גרסה

עכשיו אנחנו מלטשים את היכולות החדשות יחד עם צוות בקרת האיכות שלנו. הם תופסים כל פרט שלא תואם לעיצוב ומוודאים שכל הפיצ’רים פותחו בדיוק כמו שתכננו.

הערכה

כאן אנחנו מעריכים איך המשתמשים שלך מנצלים את היכולות החדשות. אנחנו מיישמים כאן שיטות עבודה מגוונות כדי להבטיח שלמוצר שלך יש 100% פידבק חיובי, כמו בדיקת A/B, בדיקת אלפא ועוד.

הצוות שלנו

רון אולו

מנכ"ל החברה

רז רודיטי

יו"ר הדירקטוריון ומנהל הכספים

עידו רוזנברג

מנהל המחקר והפיתוח בקבוצה

מיכאל זולוטוב

מנהל הטכנולוגיות בקבוצה
business and pleasure

Mixing business with pleasure

בואו ניצור יחד דברים מדהימים